צור קשר והזמנה
שם מלא*
מייל*
טלפון*

הזמינו הופעה

שם הארגון
עיר
קהל היעד למופע
נושא המופע
תאריכים לבחירה - אופציות: תאריך            שעה


פרטים
סגור טופס

עופר גורן - פנטומימאי ושחקן
                                                                           הצטרף

עופר גורן, פנטומיאי שחקן, שהחל את דרכו האמנותית כשחקן פנטומימה לפני כ-25 שנה. כבר בילדותו התגלה כישרונו המופלא למשחק ופנטומימה. פיתח יכולת יוצאת דופן לבטא את עצמו ללא מילים. בהיותו פנטומימאי / שחקן מתחיל, התגבר על בעיית ההיגוי והדיבור.
התפנית מתחביב למקצוע באה בעקבות המופע הראשון בתנועת הנוער ששימש כמדריך, זה היה מפתיע בהומור וברעננות. זכה להצלחה רבה ובעקבותיו הגיעו הופעות נוספות בכל רחבי הארץ.

לאחר השירות למד ריקוד ותנועה. והחל ללמוד פנטומימה אצל טובי המורים בעולם עופר יצר מופעים מרעננים ומלאי שמחה עם הומור שנון וחכם. סגנונו בפנטומימה יש בו שילוב של הומור ועצב, רצינות ופשטות. בידור לכל המשפחה.

יחודו של הפנטומיאי / השחקן בהופעותיו היא היכולת להחזיק את הקהל מרותק ומוקסם ולהעביר בו זמנית חוויה מהנה וגם לעיתים ערך מוסף חינוכי. בעזרת השליטה בגופו ונוכחותו על הבמה מוסיף חן ועומק לאמירה שבשתיקה. מצליח לשחק בדמיון של הצופה.
בעקבות הצלחתו בארץ וברחבי העולם. קרואטיה, איטליה, בלגיה, ספרד, אוסטריה, ארה"ב, קנדה, נמיביה ודרום-אפריקה, הודו ועוד. במאי 2006 יצא כשגריר של תרבות לסין מטעם השגרירות הישראלית בביג'ין

מלמד בארץ ויועץ לאומנים מתחילים, פתח בית לאומנות הפנטומימה בארץ.
 


עופר גורן | פנטומימה | פנטומימאי | שחקן
עופר גורן - פנטומימאי וגם שחקן מקצועי כבר עשרים שנה. הופעות משחק ופנטומימה מקוריות לכל הגילאים

ב 1989, כאשר סיים את שירותו הצבאי, התייעץ עם ראש הישיבה הרבה יעקוב אריאל בקשר להמשך דרכו הומנותית, ברצונו להפוך את התחביב למקצוע וללמוד במוסד למשחק. הרב חשש מההשפעה היצרית המוסדות אלו, ונתן את ברכתו בתנאי שההופעות יהיו בתחום החינוכי ערכי. הרב עודד את עופר גורן להדריך בני נוער בחינוך הבלתי פורמלי.
עופר גורן בנה תוכנית עם מסרים חינוכיים העוסקים בדילמות ובסוגיות ערכיות מהחיים היהודיים והאוניברסליים. "היחיד והיחד" "השתקפות" "סוד התפילה" "הדרך אל האושר" "אמונה" ובנה מופעים לקראת החגים: "מתחילים מחדש" "גיבורים בעל כורחם" "מהמגילה נגילה" "הגדה ללא הגה".
עופר גורן למד משחק בבית ספר "מעלה" בירושלים, מאז הופיע בהצגות רבות וזכה לביקורות חיוביות על משחקו והדמויות הססגוניות שמביא לבמה.
עופר גורן הופיע כ שחקן בהופעות: "בעל ביטחון", "תקרית בוישי", "בן מלך ובן שפחה שהתחלפו